Novinky


Misia Eva

V novembri 2012 vyšla nová kniha spisovateľky Tamary Heribanovej Misia Eva, prísne tajné. Publikácia je jedinečná nielen svojim príbehom a vzhľadom, ale aj špeciálnou interaktívnou aplikáciou pre tablety, ktorú vyvinula spoločnosť iNeed s.r.o. Kniha navodzuje dojem tajného denníka pomocou špeciálnej obálky potiahnutej gumičkou, krásnych ilustrácií a písaného fontu, ktorý dodáva príbehu nový rozmer. 6.novembra ju spolu s aplikáciou prišli pokrstiť Martin Pyco Rausch a Táňa Pauhofová, no okrem nich sa na krste zúčastnili viaceré známe osobnosti ako napr. Kristína Farkašová, Peter Cmorík alebo Zdenka Predná.

Misia Eva, prísne tajné opisuje príbeh školáčky Evky Šidlovej, ktorá sa snaží dať späť dokopy svojich rozvedených rodičov. Spolu s knihou vychádza aj originálna aplikácia pre tablety, ktorá je dostupná v app store a google play a poskytuje okrem príbehu aj rôzne zaujímavé hry ako napr. pexeso, puzzle, počítanie, vlastný denník a test na zistenie, či dával detský čitateľ pri čítaní dostatočný pozor.

Knihu vydalo vydavateľstvo Ikar a v spojení s unikátnou aplikáciou predstavuje poučný a zábavný spôsob trávenia voľného času určeného nielen pre deti.